Wyprodukowany przez koreańską firmę EOS Hi Tech, czołowego producenta platyny, jonizator JAY 101 jest nowym standardem pośród jonizatorów. Luksusowy i nowoczesny wygląd jonizatora świetnie dopasuje się do nawet najbardziej wyszukanej kuchni. Jonizator ma moc zmiany zwykłej wody kranowej w czystą, ożywioną, alkaliczną jonizowaną wodę. Dużą wydajność urządzenia zapewnia moc 500 W oraz 9 platynowo-tytanowych płyt. Urządzenie produkuje smaczną jonizowaną wodę w zakresie pH 3-11* (możliwość produkcji wody w zakresie 1,5 – 12,5 pH – dla zaawansowanych użytkowników).

(Jonizatory przepływowe)

Rozmiar produktu: 340 szer. x 150 gł. x 350 wys.


Zużycie mocy: 500 w


Waga: 7 kg


Regularna cena rynkowa brutto: od 6800 zł do 8799zł


instrukcja katalog

 

JAY 101 Nowość na Polskim rynku !!!
Najnowszy model producenta EOS.
Teraz w promocyjnej cenie 4490zł
9 tytanowych płyt pokrytych platyną
o łącznej powierzchni 2754 cm2.
Jedno z najmocniejszych urządzeń
na świecie o mocy 500W!
Nablatowy Jonizator Wody z dotykowym
7-calowym panelem sterującym

logo2

b3

Dostosowanie optymalnego PH

Jakość wody, która płynie w naszych kranach zależy od naszego otoczenia. Dlatego też, chociaż konsumowana woda ma wybrane pH to ten poziom może być nieznacznie wyższy bądź niższy niż ten, którego się spodziewamy.

b2

Informacja na wyświetlaczu o zużyciu filtra

Przepływ wody jest dokładnie śledzony przez czujnik przepływu, cyfrowy system obiegu wody oraz filtr, którego zużycie jest pokazywane na wyświetlaczu urządzenia. Ponadto czas wymiany filtru jest alarmowany poprzez audio ogłoszenie

Prosta czynność wymiany filtra

W celu ułatwienia wymiany filtra stworzyliśmy łatwą konstrukcję oraz przyjazny sposób obsługi urządzenia. Dodatkowo urządzenie poinformuje cię komunikatem głosowym jaki poziom wody został wybrany.

Unikalna w branży jonizatorów

funkcja TURBO – tylko jeden przycisk rozpoczyna produkcję wody o najmocniejszym pH świetnie nadającą się do czyszczenia i dezynfekcji a także usuwania toksyn i pestycydów z owoców i warzyw.

b7

5 poziomów skali pH

Proste sterowanie urządzeniem, zapewniają przyciski wbudowane w baterii. Pięć ustawialnych poziomów alkaliczności (pH 8.5 – 11), cztery poziomy wody kwaśnej (pH 3 – 6), oraz przycisk wody oczyszczonej. Aby wybrać odpowiedni dla siebie poziom wody alkalicznej wystarczy tylko nacisnąć przycisk  ALKALINE a następnie otworzyć przepływ wody naciskając przycisk ON/OFF. Jak uzyskać wodę kwaśną? Wystarczy nacisnąć przycisk ACIDIC! Jak uzyskać wodę oczyszczoną? Wystarczy nacisnąć przycisk PURE! Funkcja TURBO? Po naciśnięciu przez 5 sekund przycisku ALKALINE, urządzenie produkuje wodę o najwyższym i najniższym pH w tym samym czasie!

b4

Zaawansowana nano technologia srebra w filtrze.

Zastosowanie srebra w filtrze jest dostosowane do aktywnego węgla oraz materiału filtra w celu zwiększenia mocy sterylizacji, która likwiduje szkodliwe bakterie. Doskonały proces oczyszczenia wody jonizowanej zapewniają 2 filtry złożone aż z 15 warstw.

wyposażony jest w najbardziej zaawansowany system filtracji.

Znajdujące się w jonizatorze dwa filtry z 16 stopniami filtracji, oczyszczają, poprawiają kondycję oraz rewitalizują wodę, a to wszystko przed procesem jonizacji.Filtr 1: To filtr sedymentacyjny, złoże jonowymienne do usuwania fluorku, węgiel aktywny oraz 4 złoża przeciwbakteryjne.
Filtr 2: To węgiel aktywowany srebrzony, oczyszczony wapń, węgiel aktywny, filtr ceramiczny, a także 5 złóż przeciwbakteryjnych. Taka filtracja zabezpiecza Ciebie i twoją rodzinę przed bakteriami, chlorem i innymi zanieczyszczeniami, które stanowią bezpośrednie zagrożenie dla Twojego i Twojej rodziny zdrowia. Po przepłynięciu przez filtry woda jest świeża, zdrowa i gotowa do jonizacji!

   
 b8

Niezrównany wygląd.

Zaprojektowany przez najlepszych inżynierów EOS, by wyglądał lepiej niż jakikolwiek inny jonizator.

   
b5

Automatyczny system płukania.

Wykrywa zanieczyszczenia na płytach i czyści  je tylko wtedy, gdy to konieczne, oszczędzając w ten sposób wodę i energię. Dodatkowo płukanie przewodów i wylewki po każdorazowym poborze wody.

 

Wymiary urzadzenia:(mm): 340 szer. x 150 gł. x 350 wys.
Alkaliczne/Kwaśne poziomy: pH 3-11, z możliwością przeprogramowania do 1,5 i 12,5 pH*
Potencjał redox ORP (przeciwutleniacz): do -800mV*
Powierzchnia elektrod: 2754 cm2
Maksymalna wydajność: do 4 litrów/minuta

By jonizatory Sty 27, 2017 no responses

Call us! 607 257 677
503 121 028

Jonizatory24