/ Książki i broszury


Znalezione obrazy dla zapytania książka woda zjonizowana życie bez chorób

“Woda zjonizowana życie bez chorób”

Telesforas Laucevičius urodził się w 1942 roku. W 1964 ukończył wydział technologii chemicznych kowieńskiego instytutu politechnicznego. Pracując zgodnie z wykształceniem, autor jednocześnie cały czas interesował się zdrowym stylem życia i możliwościami organizmu do samodzielnego przezwyciężania chorób. Ostatnie 15 lat swojej pracy Laucevičius poświecił badaniu unikalnych właściwości wody jonizowanej, zwłaszcza w kontekście profilaktyki chorób. Wraz ze współpracownikami stworzył do dziś produkowany, litewski jonizator wody.

Prof. zw. dr hab. inż. Stanisław Kazimierz Wiąckowski. Absolwent SGGW. W latach 1958-1959 przebywał na Stypendium Fundacji Rockefellera w USA, a w 1969-1970 na Kubie, gdzie pracował nad biologiczną ochroną roślin. W 1989 roku został wybrany do Sejmu RP, gdzie przewodniczył Komisji Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. Był delegatem polskiego Sejmu do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w Strasburgu, twórcą i przewodniczącym pierwszego w dziejach polskiego parlamentaryzmu Ekologicznego Klubu Parlamentu oraz doradcą Ministra Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa.

Terminy ważności produktów cały czas wydłużają się, a średnia długość życia – zmniejsza się. W aptekach coraz więcej różnych leków, a zdrowych ludzi – mniej i mniej. Metody diagnostyk są coraz bardziej wyrafinowane i doskonałe, a choroby – coraz bardziej zróżnicowane i bardziej niebezpieczne… Powstaje uzasadnione pytanie: DLACZEGO? Co robimy źle? Dlaczego chorujemy i starzejemy się? Odpowiedź znajdziecie w tej książce. Nie spieszcie się do apteki, jeśli czujecie się trochę gorzej! Jest prostszy i bardziej skuteczny sposób na przywrócenie zdrowia ciała i harmonii duszy. Woda “żywa” i “martwa” – to leki na ponad 70 chorób! Poznacie także sposób, jak skutecznie walczyć z:

* chorobami serca, arteriosklerozą, wysokim lub niskim ciśnieniem
* artretyzmem, podagrą
* nieżytem żołądka, zapaleniem jelita grubego
* astmą, katarem siennym
* chorobami nowotworowymi
* cukrzycą
* chorobami oczu i wielu innymi ciężkimi chorobami i schorzeniami

Przegląd książki można pobrać tutajZnalezione obrazy dla zapytania pdf

Znalezione obrazy dla zapytania lecznicza woda

“Lecznicza woda”

Dr Dina Aschbach przez 18 lat prowadziła badania wody jonizowanej i udowodniła jej korzystny wpływ na zwalczanie wielu dolegliwości.Woda żywa ma właściwości immunostymulujące, przeciwutleniające i przyspiesza gojenie tkanek. Służy do codziennego picia i posiada zasadowe pH.  Książka przedstawia nie tylko opis właściwości wody, lecz zawiera autorską metodę leczenia schorzeń takich jak cukrzyca typu 1 i 2, gruczolak prostaty, nadciśnienie,  zapalenia i marskość wątroby, zapalenie żołądka z nadkwasotą czy zgaga i wiele innych. Znajdziesz tu również unikalne sposoby na pozbycie się alergii, egzemy, zapalenia jamy ustnej oraz wielu innych uciążliwych dolegliwości. Dowiesz się też, jak możesz samodzielnie zapobiegać wypadaniu włosów.

 

Znalezione obrazy dla zapytania głodówka zasadotwórcza

“Głodówka zasadotwórcza”

Książka autorstwa Sabine Wacker zawiera cenne informacje na temat odkwaszania, odchudzania, oczyszczania organizmu. Opisane sposoby leczenia alergii, reumatyzmu oraz chorób jelit, oparte są głównie na diecie zasadotwórczej. Książka zawiera ponad 80 skutecznych przepisów zasadotwórczych.

 

 

 

Podobny obraz

“Alkaliczny styl życia”

Zła dieta, stres, nadmiar używek i brak ruchu – wszystko to powoduje, że bardzo trudno utrzymać równowagę pH, która odpowiada za dobry stan zdrowia. Dla prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebujemy zarówno produktów zasadowych, jak i kwasowych. Problem jednak w tym, że to, co spożywamy, w przeważającej części jest kwasotwórcze.

Beata Sokołowska opowiada o swoich osobistych doświadczeniach i drodze, jaką przeszła, zmieniając styl życia. “Alkaliczny styl” życia to praktyczny przewodnik, który pomoże w podejmowaniu codziennych decyzji i ułatwi realizację postanowień. Alkaliczny styl życia nie jest dietą, to świadomy tryb życia, który pomoże nie tylko zrzucić kilka zbędnych kilogramów, ale również poprawić samopoczucie i zdecydowanie się odmłodzić.

 

Podobny obraz

“Przewodnik odkwaszania organizmu”

Dr Susan E. Brown jest antropologiem medycznym oraz certyfikowanym dietetykiem. Larry Trivieri Jr jest czołowym pisarzem w dziedzinie literatury holistycznej i medycyny niekonwencjonalnej, jest autorem wielu książek o tematyce zdrowotnej.

Z książki dowiesz się czym jest równowaga kwasowo-zasadowa i dlaczego jest tak istotna dla naszego zdrowia, jakie dolegliwości związane są ze zaburzeniami ph organizmu, jak ocenić swoją równowagę kwasowo-zasadową, które pokarmy są zasadowe a które kwasowe, jaką stosować suplementację aby uzyskać optymalne pH.

Fragment książki można pobrać klikając tutaj Znalezione obrazy dla zapytania pdf

 

Znalezione obrazy dla zapytania żywa woda petras szibliskis

“Żywa woda”

Woda jest podstawowym składnikiem umożliwiającym życie. Ostatnie badania i obserwacje ukazują informacje o wodzie w innym świetle. Okazuje się że, poprzez odpowiednie działanie, woda może stać się wspaniałym lekarstwem. Publikacja zawiera unikalne informacje na temat wody żywej i martwej oraz wody jonizowanej z jonami srebra, jak również szczegółowe opisy sposobów jej wykorzystania w warunkach domowych.

 

542302

“The Acid Alkaline Food Guide”

Książka  wyjaśnia, jak pH żywności po spożyciu może się zmienić w organizmie – gdy owoce kwasu cytrynowego, po strawieniu, stają się alkaliczne. Wyjaśnia  skomplikowane,  procesy zmiany alkaliczności po spożyciu. W tej sekcji znajduje się lista tysięcy produktów spożywczych i ich zakresów kwasowych i alkalicznych. Włączone są wstawki i grupy, które mogą pomóc czytelnikowi lepiej kierować poszukiwaniami żywności.

Jest to pierwszy kompletny przewodnik żywnościowy, w skład którego wchodzą wskazówki i konkretne przykłady żywności alkalicznej i kwaśnej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania nowa dieta antyrakowa pdf

“Nowa dieta antyrakowa”

Naukowcy niemieccy stwierdzili, że ograniczenie ilości cukru w pożywieniu hamuje lub wręcz zabija komórki rakowe. Prezentowana dieta pozbawia raka pokarmu i utrudnia mu rozprzestrzenianie się. Chroni też przed rozwojem cukrzycy, chorób serca i układu krążenia czy choroby Alzheimera. Książka zawiera szczegółowy jadłospis na 28 dni, ponad 100 przepisów na zdrowe dania, przekąski, desery oraz oznakowaną kolorami listę produktów żywnościowych: zakazanych, dozwolonych z umiarem i zalecanych.

 

Broszury:

Rekomendacje używania wody jonizowanej i srebrnejZnalezione obrazy dla zapytania pdf

 

Przechwytywanie

Pełna wersję można pobrać  tutaj Znalezione obrazy dla zapytania pdf

 

Broszura

 

  Pełną wersję można pobrać klikając tutaj Znalezione obrazy dla zapytania pdf

Call us! 607 257 677
503 121 028

Jonizatory24